Plateliuose vykusioje buriavimo regatoje tarp laureatų ir Sąjungos pirmininkas Vytautas Buivydas

20180714_1150102018 m. liepos 14 d. Platelių ežere skrodė jachtos – vyko buriavimo regata Virgilijaus Drevinsko taurei laimėti. Kreiserinių jachtų buriavimo regata surengta jau 8 kartą. Virgilijaus Drevinsko vardu ji pavadinta tradiciškai pagerbiant praėjusių metų plaukimo regatos nugalėtoją.

Regatoje iš viso dalyvavo 18 kreiserinių jachtų su kapitonais ir jų komandos nariais atvykusiais iš Plungės, Telšių, Kretingos, Mažeikių, Klaipėdos rajonų. Kreiserinės jachtos buvo skirstomos į 2 grupes: iki 6 metrų ir virš 6 metrų.

Vienas iš buriuotojų atstovų – Vytautas Buivydas teigė jog vyravo itin permainingas oras, todėl tikslui pasiekti itin svarbu buvo pasirinkti teisingą taktiką, buriavimas dalyvius privertė tiesiogiai susidurti su gamtos jėgomis –  vėju, jo gūsiais, smarkiu lietumi, bangomis.

Pirmoje iki 6 metrų kreiserinių jachtų grupėje konkurencija buvo didžiausia, susumavus visų plaukimų rezultatus paaiškėjo jog pirmąją vietą užėmė laivo kapitonas Šarūnas Mikašauskas iš Platelių, antrąją vietą laivo kapitonas Vytautas Buivydas iš Plungės su jachta „TopAgro“ ir trečiąją vietą užėmė laivo kapitonas Antanas Bertašius iš Plungės su jachta „Daina“

Antroje virš 6 metrų kreiserinių jachtų grupėje nenugalimas buvo laivo kapitonas Vladas Stonys iš Platelių su jachta „Džiugas“, antrąją vietą iškovojo laivo kapitonas Zigmas Pivoras iš Platelių, trečiąją vietą užėmė laivo kapitonas Dainius Rusys iš Plungės su jachta „Hungland“.

Laimėtojams buvo įteikti medaliai, diplomai ir taurės.

Kaip sakė pagrindinis renginio organizatorius – Platelių Žalgirio jachtklubo direktorius Vaclovas Buivydas šiais metais Platelių ežerą papuošė didžiausias kreiserinių jachtų regatos dalyvių skaičius. Džiugu jog buriuotojų ratas plečiasi, kitais metais planuojama ilginti tiltą, kad galėtu sutalpinti visus norinčius užsiimti buriavimu, kuriems tai ne tik sportas, pomėgis, bet ir gyvenimo būdas.

Dar kartą sveikiname Vytautą Buivydą, užėmusį II vietą ir džiaugiamės turėdami tokį aktyvų, veiklų, ryžtingą ir lyderiaujantį pirmininką.

20180714_192015 (1) 20180714_121729 20180715_084236