LJŪJS kreipėsi į LR Prezidentę, Ministrą Pirmininką bei Europos parlamentarą dėl NMA neefektyviai atliekamų viešojo administravimo funkcijų

logo_naujasLietuvos jaunųjų ūkininkų ir jaunimo sąjunga 2018-06-04 dienos raštu „Dėl 2016 m. Vyriausybės programos Nr. XIII-82″  kreipėsi į Lietuvos Respublikos Prezidentę Dalią Grybauskaitę, Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį ir Europos Parlamentarą Bronių Ropę su prašymu imtis veiksmingų teisinių ar rekomendacinio pobūdžio priemonių, padėsiančių Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos pakeisti dabartinę represinę veiklos kryptį ir tinkamai laikytis 2016 m. Lietuvos Respublikos Vyriausybės programos Nr. XIII-82 nuostatų ir jas vykdyti (Raštas pridedamas: Lietuvos jaunųjų ūkininkų ir jaunimo sąjunga raštas)

Sąjunga sulaukė Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos asmenų aptarnavimo skyriaus (Raštas pridedamas: Prezidento kanceliarijos atsakymas) ir Vyriausybės Kanclerio (Raštas pridedamas: Vyriausybės kanclerio atsakymas) atsakymų dėl LJŪJS rašto nagrinėjimo.

Tikimės, kad valdžia atsižvelgs į Sąjungos iškeltą klausimą ir bendradarbiaudami prieisime vieningos pozicijos bei rasime sprendimus, padėsiančius išspręsti problemas, su kuriomis dėl neefektyvaus NMA darbo susiduria ne tik jaunieji, tačiau taip pat visi Lietuvos ūkininkai.

 

608 Total Views 1 Views Today